Anasayfa Sektör Uygulamalar Robotlar Lazer Makineleri İletişim Kariyer hakkimizda

Metal Markalama Makineleri

Tedor 3D


3B Tedor Serisi
2B Tedor'un tüm özelliklerini taşıdığı gibi artı özelliği 3 boyutlu markalama yapabilmektedir. Ayrıca ilave eksenlerle çalışma alanı genişletilmiştir.

Tedor 2D


2B Tedor Serisi
Üç yanı kolayca çıkartılabilir-takılabilir kapaklarla çevrilmiştir. Lazer ışınlarını geçirmeyen filre pencere mevcut. 20W dan 120W'a kadar çeşitli güçlerde.


Compaq


Kolay Taşınabilir Compaq Serisi
En ufak boyutlarda markalama makinesi. 20W ve 30W seçenekleri.SEM

SarıElmas Serisi Masa
Üst kabin ayak olarak iki parçadan oluşmaktadır. Modüler yapıya sahiptir. Yani parçaları değiştirmek çok kolaydır. 20W-120W arası güç seçenekleri mevcut.

Yeni SEM

SarıElmas Serisi Masa
Bir çok özelliği olan endüstriyel ama şık dizayn. Otomatik açılan sürgülü kapak ve üzerinde geniş filtreli gözetleme penceresi. Modüler yapı.20W-200W arası güç seçenekleri.

SEZ

SarıElmas Serisi Zemin
Servo tahrikli döner tablalı model. Operatör ürün yüklerken diğer tarafta markalama markalama işlemi devam eder. Hem yüksek emniyet hem de hızlı üretim. 20W-200W arası güç seçenekleri.

Dual

SarıElmas Serisi Çift Kafa
Hem döner tablalı hem de divizörlü model. Endüstriyel ama şık dizayn. Emniyeti arttıran ışık perdesi, otomatik odaklama ve daha nice özelliklikler.

Compaq


Compaq Z eksen ve Tabla ile
Makinelerimizin bir çok aksesuar ve opsiyonları mevcuttur. Fotoğrafta oluklu tabla üzerine yerleştirilmiş Z-ekseni ve ona monte edilmiş Compaq görünmektedir.

Tedor

Tedor ve Masa
Aksesuarlardan bazıları: Otomatik odaklama, geniş alanda markalama, divizör, otomatik sac besleme, bilgisayarsız çalışma, hareket halindeyken markalama..